Seotud lehed

Jaga

Uued 10,8V Li-ion akutööriistad
 
10,8V liugtüüpi akudega tööriistad sobivad kõigile, kes hindavad tööriistade juures kompaktsust ja kerget kaalu. Kompaktsuse saavutamiseks pole võimsuse arvelt järeleantud. Uue tehnoloogia tõttu on ampertunnid kasvanud ehk tööaeg pikenenud - ilmselge edu spetsialistidele!
   
       

10,8V tööriistu on suures valikus.

Allpool olevast tabelites terve 10.8V tööriistavalik, laadijad ja akud. Tabelites on märge ka eriti väikeste harjadeta mootoriga tööriistade kohta.

Nendest linkidest saad täpsemat infot toodete kohta:
>> Combokitid
>> Akutrellid ja akulööktrellid
>> Akulöökkruvikeerajad
>> Akuketassaed ja akuuniversaalsaed

Alustuseks Combokit
CLX201SAJ 

See akude ja laadijaga komplekt sobib hästi alustuseks, et hiljem soodsaid Z-seeria mudeleid juurde hankida. Z-seeria soodsad mudelid tarnitakse ilma aku ja laadijata. Kasuta Z-seeria toodetele olemasolevaid akusid ja laadijat.

CLX201SAJ on väike ja kerge 10.8V combokit. Komplektis akutrell DF331D, akulöökkruvikeeraja TD110D, kaks 2.0Ah akut ja laadija, mis laeb aku täis 30 minutiga. Kõik see Makpac kohvris.

 

   
        

   
   
   
   
 

Kiired laadimisajad ja suurem akude mahutavus on spetsialistide poolt hinnatud omadused.

Aku täituvust võib kontrollida lihtsalt nupuvajutusega. LED tabloo annab info allesoleva tööaja kohta.

   

Akud, laadija ja Powerpack komplektid

Powerpack komplektid on vajalikud tarvikud spetsialistidele. Need tulevad ostunimekirja siis kui on juba mitmeid Z-seeria tööriistu hangitud ja vaja lisa akusid ja/või laadijaid.