Seotud lehed

Jaga

Kõiki töid ei ole vaja ise teha – ka koristada mitte! Makita robottolmuimeja koristab sinu eest. Koristatavat pinda saab määratleda puhastuspiiri teibiga ning ultraheli- ja põrkeandurid takistavad seadme põrkumist esemet vastu ja trepist alla kukkumist. Tolmuimejat saab kasutada ainult harjamiseks või harjamiseks koos tolmu imemisega. Kahe 18 V Li-ion 5,0 Ah aku toitel töötav seade koristab ühe laadimisega suure pinna: ainult harjates 1000 m2 ja koos tolmu imemisega 500 m2.

See tolmuimeja, nagu 160 muudki seadet, töötab Makita 18 V akudel.

 

Robottolmuimeja DRC200Z

Robottolmuimejat tarnitakse baasvariandis ilma aku ja laadurita. Mõõtmed 460 x 460 x 180 mm, koguri mahutavus 2,5 l ja mass koos akudega 7,8 kg.

   

 

 

Seadme ja juhtpuldi lihtsad programmeerimisnupud

Koristamine imedes ja harjates või ainult harjates – Koristusrežiimi valik: korrapärane, avarates ruumides, milles on vähe takistusi, või korrapäratud režiim. Viitefunktsioon seadme käivitamiseks 1, 3 või 5 tunni pärast. Aku laetuse näidik – 2 hoiatusheli tugevust tolmuimeja töö ajal. Juhtpuldil on tolmuimeja asukoha määramise nupp.

  

Suur tolmukast – suur koristusjõudlus

Tolmukasti mahutavus on 2,5 l. Tolmukasti alaossa koguneb harjamisel tekkinud suur praht, imifunktsioon kogub väikese prügi ja tolmu ülemisse lahtrisse. Tolmukasti on lihtne tühjendada, see on veega pestav.

  
Harjade puhastamine

Külgharjad võimaldavad puhastada nurkadest ja seinte äärtest.
Keskmine hari käib lihtsalt lahti ja ka see on veega pestav.

  

Kahe 5,0 Ah aku abil saab koristada u 500 m2

Kahe 18V Li-Ion 5,0 Ah aku abil saab koristada suure pinna: harjamisfunktsiooniga u 1000 m2 (200 min) ning harjamisfunktsiooni ja imemisega u 500 m2.

>> Mine siit toote veebilehele  

 


  

Pressiteade:

Robot-tolmuimejad muutuvad kodukoristuses üha populaarsemaks, seega ei ole ime, et maailma suuremate elektritööriistade tootjate hulka kuuluv Makita otsustas luua sellest oma versiooni töökodade ja ladude jaoks.

DRC200Z on müügil baasvariandina ehk ilma aku ja laadurita. See tolmuimeja, nagu 140 muudki seadet, töötab Makita 18 V akudel. Seadet võib kasutada ühe või kahe akuga. Kahe 18 V ja 5,0 Ah aku abil saab koristada suure pinna: harjamisfunktsiooniga u 1000 m2 (200 min) ning harjamisfunktsiooni ja imemisega u 500 m2. Tegemist on suurte ruumide tolmuimejaga ja mahuti suurus on sellele vastav: 2,5 liitrit!


Koristatavat pinda saab piirata ning ultraheli- ja põrkeandurid takistavad seadme põrkamist teiste esemete vastu ja näiteks trepist alla kukkumist. Koristusrežiimiks võib valida skemaatilise režiimi avarates ruumides, milles on vähe takistusi, või juhusliku režiimi. Viitefunktsiooniga võib seadme käivitada 1, 3 või 5 tunni pärast. Makita robot-tolmuimejatel on lisaks aku laetuse näidik ja kaks hoiatussignaali tugevuse valikut seadme töö ajal. Juhtpuldil on ka tolmuimeja lokaliseerimise nupp.