Seotud lehed

Jaga

Kas teadsid, et käsitolmuimeja juured ulatuvad NASA Apollo-ajastusse! Algselt oli seade ette nähtud proovide kogumiseks Kuu-uuringutel, kuid tänapäeval on sellest suur abi koristustöödel kodus, autos, haagiselamus, suvilas, tööl ja mujal. 

Käsitolmuimeja kaheldamatud trumbid on selle väiksus ja kaasaskantavuse mugavus. Eriti käepärane on see väikeste pindade puhastamiseks, aga kui kodus on väiksed lapsed või koduloomad, saab käsitolmuimejaga kiiresti toad üle käia kas või mitu korda päevas.

See tolmuimeja, nagu üle 160 erineva seadme, töötab Makita 18 V akuga

DCL180ZB – akutolmuimeja läbipaistva mahutiga

Tolmuimejat tarnitakse baasvariandis – ilma aku ja laadijata. Eriti kerge, ainult 1,2 kg.

 

Komplektis olevad otsikud

Seade tarnitakse koos põranda- ja piluotsakuga. Kohas, kus on vähe ruumi võib otsiku kinnitada otse tolmuimeja külge, ilma vahe toru kasutamata.
   

18V liitium-ioonaku on kasutusel üle 160 Makita seadmes!

18 V liugtüüpi akut saab kiiresti tõsta ühest seadmest teise.
3,0 Ah aku laadimisaeg on 22 minutit.
   

Tühjendamine ühe käeliigutusega

Mahuti avamine tühjendamiseks on mugav, selleks tuleb mootoriosa pisut vastupäeva pöörata. Kummutades suurt mahutit (0,65 l) on lihtne ühekäega mahutit tühjendada.

   
Filter püüab peent tolmu

Filter koosneb kahest elemendist: karedast nailonist eelfiltrist ja kangasfiltrikotist selle sees. Et käsitolmuimeja jõudlus püsiks hea, tuleb mõlemad elemendid hoida puhtana. Filtrielemente võib vajaduse korral ka pesta.

   
>> Mine siit toote veebilehele  
 

 

Pressiteade:


Käsitolmuimeja on paljudele köögis tuttavaks saanud abivahend. Tavaliselt kogutakse käsitolmuimejaga väiksele pinnale sattunud prahti, kui aga perekonnas on väikseid lapsi ja koduloomi, on mõnda tuba vaja koristada vahel mitu korda päevas. Makita uudistootes, käsitolmuimejas DCL180ZB kasutatakse toiteallikana samu 18 V liitium-ioonakusid kui teisteski Makita akutoitega seadmetes – valikus on juba üle 160 seadme!

DCL180ZB on baasvariant, see tarnitakse ilma aku ja laadurita. Kerge 1,2 kg massiga tolmuimejat on mugav kaasas kandaja tänu väikestele mõõtmetele on sellega hõlbus töötada.