Jaga

 

Kompaktse suurusega seadme väga hea sooritusvõime


Makita neljataktilised mootorid pakuvad head sooritusvõimet – kerge ja kompaktne konstruktsioon, väike heitkogus, madalad kasutuskulud, hoolduse ja kasutamise lihtsus ning madal müratase. Oma suuruse poolest on Makita MM4 neljataktilised mootorid võrreldavad kahetaktiliste mootoritega. 

 

 

Makita neljataktilistele mootoritele on iseloomulik suur väändemoment ja võimsus. Võrreldes tavaliste neljataktiliste mootoritega on Makita sama suurte neljataktiliste mootorite võimsus umbes 20–40 protsenti suurem. See on saavutatud tänu mootori äärmiselt kõrgele põlemisefektiivsusele ja muudele uutele arendussammudele.


Unikaalne patenteeritud määrimissüsteem 
 


Makita neljataktilistes mootorites kasutatakse ainulaadset määrimissüsteemi. Rõhk karteris muutub loomulikult kolvi silindris liikumise ajal. Selle rõhumuutuse abil sunnitakse karteripõhjas olevat õli mootori kõiki detaile määrima. Õli pumbatakse ühesuunaliste ventiilide kaudu paagist mootorisse, tänu millele saavutatakse pidev määrimine ja pikad kasutusperioodid, ilma et õlitaseme üle peaks muret tundma. Tänu patenteeritud määrimissüsteemile saab uusi MM4 neljataktilisi mootoreid kasutada mis tahes asendis, mis võimaldab 4-taktilise mootoriga seadmeid kasutada senisest mitmekülgsemalt.

Tänu ainulaadsele määrimissüsteemile ja väga kvaliteetsetele materjalidele on MM4-mootorid oma klassis ühed kergemad ja väiksemad.

4-takti MM4 mootorit võib kasutada mis tahes asendis 


Makita neljataktilise mootoriga seadmeid võib kasutada: nõlvadel, kraavide kallastel ja muudel tavapärasest erinevates kasutuskohtades. 

 

Väikesed kasutuskulud, lihtsad kasutada ja hooldada


Makita neljataktilise mootoriga trimmeri ja vastava kahetaktilise masina võrdluses osutus Makita neljataktiline mootor ülekaalukalt paremaks, kui võrreldi kütusekulu ja üldisi kasutuskulusid.

Makita neljataktilised mootorid kasutavad õliga segamata (puhast) bensiini. Tänu sellele võib kasutaja muretult unustada bensiini ja kahetaktilise mootori õli segamise ja muud toimingud, mida vastav kahetaktiline mootor nõuab.


Puhtamad heitgaasid
 


Makita neljataktiliste mootorite heitgaasi maht on tunduvalt väiksem kui vastavatel kahetaktilistel mootoritel. See on saavutatud tänu karmimaks muutunud eeskirjadele ja eelkõige tänu Makita keskkonnateadlikkusele, mis väljendub tugevasti tootearenduses.

 

Madal müratase


Makita neljataktilise mootori oluliselt madalam müratase võimaldab töötada näiteks pargis ja elurajoonis ilma elanikke häirimata.